Yarım Altın - Eski Tarihli 3'lü 22 Ayar

  • SRF-Y-ESKİ-3
4.613,90
-
4.613,90 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın

Önemli not : Altın transferinin yapılacağı hesap sahibinin ve ödemesi yapılan kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Transfer Bilgileri

*Bu alanların doldurulması zorunludur.

- +

Yarım Altın Eski Tarihli 3 'lü 22 Ayar

  Yarım altın eski tarihli, hem yatırım aracı hem de hediye amaçlı kullanılabilir. Yarım altın, fiziksel  dayanıklılığı nedeniyle yıllarca saklanabilir. Uzun vadeli yatırım için olan yarım altın düğün, nişan, sünnet, işyerinde motivasyon, doğum günü ve altın günü gibi özel etkinliklerde tercih edilmektedir.

   Eski tarihli yarım altın ürününü kredi kartı veya havale yoluyla hemen satın  alabilir ve özel gün etkinliklerinizde hediye  olarak kullanabilirsiniz  .

   Sizde eski tarihli yarım altın ürününü  hemen alabilir özel gün etkinliklerinizde hediye  olarak kullanabilir. Yatırım için alabildiğiniz  altınlarla nakit  paranızı değerlendirebilir ve  altın fiyatlarındaki değişimlerden dolayı kazanç sağlayabilirsiniz.

Yarım Altın Özellikleri

   Yarım  Altınlar, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmaktadır.

   Eski  Tarihli Yarım Altının bir tarafında Türkiye Cumhuriyeti ibaresi ile basım tarihi yer alırken; diğer tarafında ise Atatürk resmi ile bu resmin çevresinde, yıldız işaretleri ve nakış süslemesi şeklinde kenar süslemesi bulunuyor

   Adet : Yarım  altın eski tarihli 3 adet 

   Kulplu Ağırlık  : 3,56 Gram adet

   Has Ağırlık      : 3,21 Gram

   Kalınlık            : 22 mm

    Ayar                : 22 Ayar altın

Teslimat ve İade :

  • Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle İPTAL veya İADE  edilemez.
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.
  • Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Diğer Ürünlerimize Göz Atın

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.