Tam Altın - Yeni Tarihli 3'lü 22 Ayar

  • SRF-T-YENİ-3
9.334,24
-
9.334,24 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın

Önemli not : Altın transferinin yapılacağı hesap sahibinin ve ödemesi yapılan kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Transfer Bilgileri

*Bu alanların doldurulması zorunludur.

- +

Tam Altın Yeni Tarihli 3'lü 22 Ayar

   Tam altın yeni tarihli, hem yatırım aracı hem de hediye amaçlı kullanılabilir. Tam altın, fiziksel  dayanıklılığı nedeniyle yıllarca saklanabilir. Uzun vadeli yatırım için olan tam altın düğün, nişan, sünnet, işyerinde motivasyon, doğum günü ve altın günü gibi özel etkinliklerde tercih edilmektedir.

   Yeni tarihli tam altın ürününü kredi kartı veya havale yoluyla hemen satın  alabilir ve özel gün etkinliklerinizde hediye  olarak kullanabilirsiniz. 

   Sizde en uygun fiyatlarla yeni tarihli 22 ayar tam altınınızı  internetten satın alabilirsiniz .Tam altınlarınızı düğünlerinizde ve özel kutlamalarınızda  kullanabilir veya yatırım için alabildiğiniz  altınlarla nakit  paranızı değerlendirebilir ve  altın fiyatlarındaki değişimlerden dolayı kazanç sağlayabilirsiniz.

Özel  Günlerin Takısı Tam altın

   Yeni tarihli tam altını sünnet törenlerinde ,yeni doğan bebek tebriklerinde, doğum günlerinde ve diğer özel zamanlarda sevdiklerine ,akrabalarına  hediye  etmektedir.

   Kutlama ve  tebrik hediyesi için en uygun armağan seçeneklerinin başında gelen yeni tarihli tam altın,genellikle kadınlar arasında gerçekleştirilen altın günlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

   İşyerlerinde çalışanlara  motivasyon amaçlı sunulan tam altın satış kampanyalarında promosyon ürün olarak kullanılmaktadır.

Yeni tarihli Tam Altın Özellikleri

   Tam altın, Cumhuriyet Altınlarından farklı bir şekilde arma tasarımı ile üretildiğinden, bu ürün ayrıca arma altın şeklinde de isimlendiriliyor.

   Tam altın aynı zamanda büyük altın olarak da söylenmektedir.

   Cumhuriyet Altını türleri içinde beşi bir yerde ürün çeşidinden sonra en büyük ebatta beğeniye sunulan Tam Altın, kulplu olarak satıldığı için hediyelik ziynet eşyası olarak rağbet görüyor. 

   Tam Altınlar, devlet güvencesi altında, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından basılmaktadır.

   Yeni Tarihli Tam Altının bir tarafında Türkiye Cumhuriyeti ibaresi ile basım tarihi yer alırken; diğer tarafında ise Atatürk resmi ile bu resmin çevresinde, yıldız işaretleri ve nakış süslemesi şeklinde kenar süslemesi bulunuyor

   Adet : Tam Altın Yeni tarihli 3 'lü 22 ayar

   Kulplu Ağırlık   : 7.21 Gram adet

   Has Ağırlık       : 6,42 Gram

   Kalınlık            : 30 mm

    Ayar                : 22 Ayar altın

Teslimat ve İade :

  • Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir. Bu nedenle Altın ve Gümüş siparişleri kesin sipariştir, herhangi bir nedenle İPTAL veya İADE  edilemez.
  • Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.
  • Teslimatı yapılan üründe, üretici firmaya ait kusurun tespiti durumunda; garanti koşulları dâhilinde ürün yenisi ile değiştirilebilir, ürününün garanti kapsamında sayılması için ambalajının açılmamış olması gerekir. Müşteri siparişini verirken bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Diğer Ürünlerimize Göz Atın

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.